Almanak 2016 – FABİSAD

Tür Edebiyat / Bilimkurgu öykü Kapak Tasarımı Melike Acar
Adı FABİSAD Almanak 2016 Yazarı Kolektif
Yayın Tarihi Ocak 2018 Dosya Türü EPUB, PDF
Sayfa Sayısı 324 Sayfa Boyutu Akan Metin
Editörler Özgün Muti, Galip Dursun Fiyatı Ücretsiz

Bu kitabımız ücretsizdir. İndirmek için sağ tıklayarak hedefi farklı kaydet seçeneğini seçiniz:

EPub_logo logo-adobe-pdf kindle-logo
EPUB (Çoklu Platform) PDF (Çoklu Platform) MOBI (Kindle)

 

Kitap hakkında

FABİSAD’ın panoraması niteliğindeki seçkimiz Fabisad Almanak 2016 ile tekrar karşınızdayız. Dernek üyesi yazar ve çizerlerin fantastik, bilimkurgu ve korku türlerinde öykü, deneme, makale ve çizimlerinden oluşan bu derleme Türkiye’de söz konusu tür ve alanlarda bellek oluşturmak için küçük ama etkili ikinci adımımız.

Her açıdan zor bir yıldı 2016. Ustamız Giovanni Scognamillo’yu kaybettiğimiz yıldı. Onun adını taşıyan GİO Ödülleri bu sene buruk bir şekilde sahiplerini buldu. Beyoğlu Kontu’nun sevgiyle anılarak uğurlandığı törende Mavi Anka Ödülü sevgili Sevin Okyay’a takdim edildi.

2016 çetin geçti ama Fabisad açısından üretken de geçti. Pek çok dernek üyemizin yeni kitapları okurlarıyla buluştu, yeni ve özgün projeler üretilmeye devam edildi.

“Her şeye rağmen, daha özgür, daha üretken, daha mutlu bir yeni yıl” dilemiştik geçtiğimiz yıl. Bu yıl da naifçe aynı dileklerimizi dile getirelim. Hayal kurmak özgürleştirir demeye de devam edelim. Hayallerimizi anlatmaktan korkmayalım, her şeye rağmen.

Keyifli okumalar.