Almanak 2017 – FABİSAD

Tür Edebiyat / Bilimkurgu, Fantastik, Korku Kapak Tasarımı Yıldıray Çınar
Adı FABİSAD Almanak 2017 Yazarı Kolektif
Yayın Tarihi Ocak 2018 Dosya Türü EPUB, PDF
Sayfa Sayısı 324 Sayfa Boyutu Akan Metin
Editörler Özgün Muti, Galip Dursun Fiyatı Ücretsiz

Bu kitabımız ücretsizdir. İndirmek için sağ tıklayarak hedefi farklı kaydet seçeneğini seçiniz:

EPub_logo logo-adobe-pdf kindle-logo
EPUB (Çoklu Platform) PDF (Çoklu Platform) MOBI (Kindle)

 

Kitap hakkında

 

Uzun ve yoğun bir yılı geride bıraktık. Peş peşe çıkan kitaplarımız, yeni yayınevleri ile tanışmalar, yeni projeler, yeni dergiler ve yayımlanan birçok eser… Geriye dönüp baktığımızda derneğimiz ve bizler için verimli bir yıl olduğunu görüyoruz. Fabisad gittikçe daha görünür oluyor, çalışmalarımızın meyvesini alacağımız günler yaklaşıyor.

İlkini okuyanlar hatırlayacaktır, “Almanak”, 2015 yılında başladığımız bir projeydi. Aynı yıl içinde yapılan işlerimizden birer örnekle katıldığımız bu çalışma okurlarımız için bir yeni yıl hediyesiydi. Fabisad üyelerinin eserlerinden oluşan ücretsiz, e-kitap formatında sunduğumuz bu derlemeyi okuyanlardan hep iyi yorumlar aldık.

“Almanak 2016” yaşanan bazı aksaklıklardan dolayı zamanında yayımlanamadı. Elimizde bir sürü güzel iş, eser birikmişti. Üstelik bu yıl kararlıydık ve 2016 yılında sunamadığımız hediyemizi de beraberinde vereceğimiz Almanak 2017’yi hazırlayıp sizlere ulaştıralım istedik.

Fabisad sonsuzluğun içinde, ki bu bir uzay boşluğu, tekinsiz bir gökyüzü ya da büyülü bir deniz olabilir, yoluna devam eden bir gemi gibi. Yazan, çizen, anlatan ve okuyanların birbirine karıştığı mürettebatı ile hedefine doğru ilerliyor.

Size anlatacak çok şeyimiz var.

İşte, karşınızda Almanak 2017.

Keyifli okumalar.