Sessiz Konuşmalar – Esra Ertan

Tür Edebiyat / Öykü ISBN 978-605-85335-5-4
Adı Sessiz Konuşmalar Yazarı Esra Ertan
Yayın Tarihi Nisan 2019 Dosya Türü MOBI, EPUB, PDF
Sayfa Sayısı 91 Fiyatı 11,80 TL

 

Direkt Satın Al (İndir)

SATIN ALMA HAKKINDA

Etik Uyarı: Bu kitap, gelir durumu nedeniyle kitaba yeteri kadar bütçe ayıramayacak olanlar için ücretsiz olarak sunulmuştur. Eğer bu kapsamda iseniz ücretsiz indirebilirsiniz. Değilseniz yazarın ve kurumumuzun sürekliliği adına ödeme yapmanız beklenmektedir.

Gönüllü olarak ödeme yapmak isteyenler iyzico direkt ödeme bağlantısını kullanabilirler. Tarafınıza e-arşiv faturası düzenleneceğinden e-posta adresinizi, il ve semt bilginizi mutlaka girmeniz gerekmektedir. Diğer adres bilgilerinize ihtiyaç yoktur.

Ödeme yaptıktan sonra (ya da yapmadan) aşağıdaki bağlantılardan kitabı indirebilirsiniz:

MOBI (Kindle) | EPUB (Diğer cihazlar) | PDF (Diğer Cihazlar)

 


Kitap hakkında

“Aslında Carlos’u kaybettiğim de pek söylenemez. Kaybetmek için önce kazanmak gerekir. Onu hiç kazanmamıştım ki. En çok da bu yüzden sevdim. Aşılamazlığını, bir başınalığını. Sandım ki Carlos’u kazanırsam, direncini yenersem iyi hissedeceğim, sevmek gibi, aşk gibi… Ne buluta, ne masaya ne de kahveye ihtiyacım vardı. Affetmiştim. İçimde kaçacak yer bulamayan herkesi affetmiştim. Bir konyağa ihtiyacım vardı. Kalkmam lazım, dedim Carlos’a. Hiçbir şey söylemedi. Birlikte kalktık. Sahilde biraz yürüdük. Sonra o dolmuşa bindi. El salladım ona, böyle yapardık hep. Montumu çıkarıp omzuma aldım. Kendime ufak bir serseri ayarı çekip, boş boş yürüdüm rıhtımda. Bana çarpanlar oldu, ayağıma basanlar, enseme vuran sesleriyle bazı çocuklar geçti yanımdan.

Yaşadığımı hissettim.”

Esra Ertan hakkında: 1974 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Tarih bölümünü bitirdi. Aynı üniversitenin Ortaçağ kürsüsünde yüksek lisansını tamamladı. ‘Türk Sinemasında Unutulmaz 100 Karakter’ adlı kitabın editörlerinden ve yazarlarından biriydi. Öyküleri, sinema, kitap, kültür yazıları dergilerde yayımlandı.