responsive

 

Eğer bir Google, Apple ya da Idefix / D&R hesabınız varsa Entropol Kitap yayınlarına ulaşabilirsiniz. 

[table id=1 /]

Kindle ile

Bir Amazon hesabınız varsa MOBİ formatındaki kitaplarımıza ulaşabilirsiniz. Kindle cihazınız üzerinden aratabileceğiniz gibi, web’deki Kindle Amazon hesabınızla da alışveriş yapabilirsiniz. Yayınevimizin kitapları.

Gmail hesabınız ile

Gmail hesabınız varsa Google Play Books‘u ziyaret edin. Satın almak istediğiniz kitabın ya da yazarın adını aratarak kitaba ulaşabilirsiniz. Satın almak için Google Wallet’ta bir hesabınız ve kayıtlı kredi kartınız olması gerekir.

Gmail hesabınız aracılığıyla bir kitap satın aldığınızda tüm platformlarda kitabınızı okuyabilirsiniz.

  • Web aracılığıyla kitaplarınıza ulaşmak için sadece hesabınızı ziyaret edin: https://play.google.com/books
  • iPhone / iPad aracılığıyla kitaplarınıza ulaşmak için cihazınıza Google Play Books uygulaması yüklemeniz gerekmektedir.
  • Android cihazınızda Google Play Books uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir.

Apple hesabınız ile

Türkiye dışından: Eğer bir Apple cihazınız varsa iBooks uygulaması aracılığıyla kitaplarımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den: Maalesef Apple, iBookStore aracılığıyla Türkiye’ye satış yapmamaktadır. Ancak Apple cihazınızdan Google Play Books ya da Idefix / D&R üzerinden satın aldığınız kitaplarınıza ulaşmak mümkünür.

Idefix ve D&R Üyeliğiniz ile

Türkiye’nin lider kitap satış siteleri Idefix ve D&R aracılığıyla da ekitaplarımızı satın almanız ve okumanız mümkündür. Detaylı bilgi için websitelerinin ilgili sayfalarını ziyaret edin: